Tvorba webu a online strategie

Svěřte tvorbu webů profesionálům. Netvoříme webové stránky na placených šablonách, ale děláme vždy originální weby. Umíme i e-shopy nebo produktové konfigurátory. Internetová prezentace je nedílnou součástí dnešních podnikatelů. Mnoho z nich přes internet buď rovnou prodává nebo alespoň získává zákazníky nebo klienty. Internetové stránky společnosti jsou důležité i pro podnikatele, kteří ke svému internetovou prezentaci přímo nepotřebují. Je to z toho důvodu, že zákazníci budou chtít získat nějaké podrobnější informace o Vašem podnikání nebo mohou na Vaše internetové stránky "zabloudit" náhodou potencionální klienti. Obecně platí, že webová prezentace by měla být jednoduchá pro uživatelské rozhraní, měla by obsahově maximálně souviset s předmětem podnikání a měla by na první pohled zaujmout. Obsah se snažte tvořit originální a zbytečně ho někde nekopírujte. Internetové vyhledávače by to mohli penalizovat. Ostatně máme zkušenost s fungování internetových vyhledávačů a můžeme Vám poradit jak celý web obsahově vystavět. V případě zájmu jste schopni také zajistit "copywriting". Zde je výčet pár základních oblastí u Vašemu webu, na kterou je třeba klást důraz:

  • Vizuální stránka
  • Obsahová stránka
  • Přehlednost
  • Provázanost se sociálními sítěmi
  • Reklama webu
  • SEO

Pro internetové prohlížeče je vhodné nastavovat SEO (Search Engine Optimalization). Když už máte web, tak ať je na internetu vidět a je navštěvovaný. Pozice, jak Vás budou řadit internetové vyhledávače se mění na základě mnoha a mnoha faktorů. Svěřte proto tvorbu webu, správu webu a SEO odborníkům ze "Správného podnikání". S námi máte šance růst.

Online strategie

Po vzniku webových stránek na Vaše podnikání doporučujeme Váš web propagovat, aby jste měli šance na relevantní návštěvnost. Možností je hned několik a v různých kapitálových náročnostech. Z kraje Vám pomůžeme nastavit tak zvanou pasivní reklamu v nejčastější podobě PPC (Pay per Clich) kampaně. Kde budete platit pouze za reálnou návštěvu (kliknutí) Vašich stránek. Vaše stránky se budou zobrazovat pouze na Vámi vybraná klíčová slova. Výhoda tohoto druhu kampaně je, že si můžete stanovit denní rozpočet, který nebude přečerpán. Budete tedy přesně vědět, kolik jste oslovili lidí a kolik Vás to stálo. Ceny jednotlivých prokliků se mění v závislosti na mnoha faktorech. Po zavolání na 777 210 149 Vám rádi řekneme víc a pomůžeme Vám nastavit správnou kampaň k získání nových zákazníků.

Aktivní reklama...

Další reklama...

S tvorbou webu, jeho správou a prezentací se obraťte na "Správné podnikání". Uvidíte, že budete maximálně spokojeni.

Rychlý kontakt x